KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797052
nr 1479 7052
Monique Orsini
(f. 1937), Frankrike
Komposition. Signerad. Blandteknik, bildmått: 32x78 cm, yttermått inklusive ram: 41x88 cm
Kondition: saknar glas, slitage
Monique Orsini, fransk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:28:01
13/7 16:55:51